کلید لمسی هوشمند با رویه کریستال و طراحی سفارشی گلدور | خانه هوشمند آکو

یکی از ویژگی هایی که موجب گسترش کاربردی این محصول می گردد، سهولت در نصب و اجرای آن با استفاده از قوطی های سنتی موجود در بازار می باشد. براساس این استاندارد کلید هوشمند گلدور در محدوده ی امواج غیر مضر برای سلامت انسان فعالیت می کند. طی همکاری 5 ساله با شرکت گلدور و هوشمندسازی چندین پروژه، 3 یا 4عدد کلید دچار مشکل شدند. با توجه به اختلالات اینترنت، برخی از مشکلات در نرم افزار برندهای مختلف مشترک است.

کلید لمسی چهار پل مدل A4

کلیدهای روشنایی لمسی نستک سری INNOVA دارای ترمینال های کاملا ایمن می باشند. این ترمینال ها به گونه ای طراحی شده اند که هدایت سیم درون ترمینال به راحتی صورت گیرد. همچنین، بین تمامی ترمینال جداکننده وجود دارد تا از برخورد سیم ها با یکدیگر و خطرات احتمالی آن جلوگیری شود.

نسل جدیدی از کلیدهای الکترونیکی را کلیدهای لمسی تشکیل داده اند. ما بر این باوریم که به زودی انقلاب کلید لمسی رخ می دهد و این کلیدها به سرعت جایگزین نسل قبلی خود خواهند شد. مانند تمام دستگاه های الکترونیکی که به سرعت پیشرفت کردند و خود را با تمام جنبه های زندگی مان عجین کردند. زمانی که در خانه حضور دارید بدون نیاز به اینترنت می توانید کلید هوشمند خود را با اپلیکیشن کنترل کنید. کلید های لمسی نیوالکترون را می توان براحتی در محل قوطی برق قبلی کلید بدون در نظر گرفتن قدیمی یا مدرن بودن جایگاه قبلی آن ، نصب کرد . این روش کاربردی ، در صرفه جویی و کاهش هزینه های کاربر بسیار موثر است .

کلید لمسی هشت پل هوشمند WiFi  :

در صورتیکه در عملکرد کلیدهای لمسی پارمیس مشکلی بوجود بیاید شما می توانید آنرا به نمایندگی های شرکت تحویل و از گارانتی 4 ساله محصول استفاده نمایید .همچنین کلید های لمسی پارمیس دارا ی 10 سال خدمات پس از فروش می باشند . تکنولوژی ساخت کلیدهای لمسی به صورتی است که به علت عبور جریان ثابت از حسگرها دارای قدرت تفکیک بالایی می باشد. از مزایای بهره گیری از کلید لمسی برخورداری از طول عمر مفیدتر به نسبت کلیدهای معمولی است،که عدم استفاده از قطعات مکانیکی در تکنولوژی ساخت این کلیدها موجب این امر شده است. از کلیدهای لمسی می توان در اجرای کلیه ی سناریوهای خانه هوشمند بهره برد.

کلید لمسی در خانه هوشمند+ ویدئو

اين فروشگاه با ارائه محصولات با کيفيت و قيمت مناسب توانسته است جايگاه ويژه اي را در ميان مصرف کنندگان کلید لمسی به دست آورد. دارای امکان ارتباط همزمان از طریق وای فای Wi-Fi به صورت دو طرفه و سیگنال رادیویی ۴۳۳ مگاهرتزی است. نکته دیگری که این کلیدها را از سایر کلیدهای بازار متمایز ساخته است نصب آسان در قوطی کلیدهای ایران می باشد. این کلیدها در سایز قوطی کلیدهای معمولی ایران هستند و برای نصب نیاز به تخریب و تعویض قوطی کلید نخواهید داشت. کلید های لمسی قابلیت برنامه پذیری دارند، بنابراین می توان برای هر یک از پل ها، اجرای چندین دستور العمل را در نظر گرفت.

  • نکته دیگری که این کلیدها را از سایر کلیدهای بازار متمایز ساخته است نصب آسان در قوطی کلیدهای ایران می باشد.
  • در زیر می توانید مشخصات فنی کلید و پریز های تاچ نستک را مشاهده نمایید تا بتوانید در صورت نیاز نسبت به خرید این محصولات اقدام نمایید.
  • همچنین با ترکیب سایر تجهیزات هوشمند سناریوهای مختلفی تعریف نمود.
  • بدون نیاز به نصب هر گونه برنامه و از طریق انواع سیستم عاملها امکان کنترل کلید از راه دور امکان پذیر است.
  • در ضمن می توان جهت صرفه جویی در برق و انرژی، در زمان هایی که در اتاق یا منزل حضور ندارید، طوری سناریو تعریف کرد که سیستم هوشمند این کلید ها، تمام چراغ های اضافه را خاموش کند.
  • علاوه بر این کلیدهای لمسی ترموستاتیک، قابلیت هماهنگ شدن با انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی منزل را داشته و می توانند با کنترلی هوشمند تاثیر بسزایی بر کاهش مصرف انرژی داشته باشند.
کلید لمسی هوشمند با رویه کریستال و طراحی سفارشی گلدور | خانه هوشمند آکو