محاسبه آنلاین قیمت تلویزیون شهری-فروش و اجاره | asilight

محاسبه آنلاین قیمت تلویزیون شهری-فروش و اجاره | asilight با خرید سرویس وی آی پی، آگهی شما در همین صفحه به صورت وی آی پی فعال شده و بالای آگهی ها قرار می تلویزیون شهری گیرد. صعود آگهی شما به بالای لیست، باعث نمایش بیشتر و بهتر آگهی شما شده و منجر به افزایش کلیک و بازدید آگهی می شود. وی آی پی فرصتی است تا شما بتوانید با کمترین هزینه آگهی خود را بالانشین کنید .

سیستم کنترل ابری

باید این را بدانید که برای خرید این نوع از تلویزیون نکات مهم مختلفی وجود دارد. تعداد پیکسل ها- تعداد و تراکم پیکسل های تلویزیون شهری و ویدئو وال در قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود؛ هر تراکم پیکسلی بالاتر باشد هزینه بیشتری را باید در نظر بگیرید. مکعب ‌های پیش‌بینی‌ شده عقب، جلوه‌ ای یکپارچه از ویدئو وال یا تلویزیون تالار را ارائه می‌دهند؛ زیرا با پروژکتور یکپارچه شده است. یک پروژکتور در پشت صفحه نمایش نصب شده است که خروجی نمایشگر با کیفیت بسیار بالاتری را ارائه می دهد.

تنوع ماژول led با اسکن های مختلف، همچنین موارد استفاده متنوع باعث شده که انتخاب یک کنترل مناسب کمی پیچیده باشد اما اینطور نیست. به راحتی با در اختیار داشتن مشخصات ماژول led و کاربرد استفاده تلویزیون میتوان کنترلر مناسب با آن را انتخاب کرد. شرکت نواندیشان همواره در انتخاب کنترلر ها بهترین آنها را به مشتریان توصیه می کند. در سیستم های آفلاین کارت کنترل باید قابلیت شبکه داشته باشد و به شبکه محلی متصل شود.

درست است که در ابتدا در رابطه با تبلیغات با استفاده از تلویزیون شهری صحبت کردیم ولی در این بخش قصد داریم بیشتر در مورد مزایای خرید تلویزیون شهری صحبت کنیم. باید این را بدانید که این نوع از تبلیغات معمولا دوام خیلی بالایی داشته و مانند بیلبورد نیست که باد یا باران شدید بتواند روی آن تاثیر گذاشته یا افراد مختلف بتوانند به آن آسیب وارد کنند. اگر شما هم دوست دارید سود و درآمد بیشتری داشته باشید بهتر است برای خرید تلویزیون شهری اقدام نمایید. این تلویزیون‌ها از چندین کابینت با اندازه و ابعاد مختلف تشکیل شده و نهایتا به اندازه‌ای خواهد بود که شما می‌خواهید. همانطور که گفتیم تلویزیون شهری یکی از ابزارهای موثر در تبلیغات است.

  • کسب و کار در اقتصاد سرمایه‌داری حکم‌فرماست، بیشتر کسب و کارها که مالک آن‌ها بخش خصوصی است برای این ایجاد شده‌اند که سود ساز باشند و دارایی صاحب‌شان را بیشتر کنند.
  • در این تلویزیون‌ها با تنظیم زاویه نور تصاویر برای چشم چپ و راست انسان، تصاویری سه بعدی و واقعی خلق می‌شود.
  • کیفیت بالا در مواد اولیه تولیدات با کیفیتی در حوزه تلویزیون شهری را به مشتریان ارائه کرده است.
  • برخی از ویدئو و تصاویر جزئیات زیادی نداشته و شما به کیفیت خیلی بالایی برای نمایش آن نیاز نخواهید داشت ولی گاهی ریزه کاری در ویدئو زیاد بوده و لازم است توجه مخاطب را به کوچک‌ترین موضوعات آن جلب کنید.
  • تلویزیون شهری به تلویزیون های غول پیکر و بزرگی گفته می‌شود که در معابر اصلی ، میدان‌ها ، چهار راه‌های شلوغ شهر وپارک ها نصب می‌شود.
از این تلویزیون ها بیشتر در فضا های باز شهری مانند چهار راه ها ، بزرگراه ها ، فرودگاهها . تلویزیون های Indoor ضد آب نیستند و در اغلب اوقات فاقد آفتاب گیرند .از آنها بیشتر در فضاهای بسته مثل استادیوم های ورزشی ، سالن های کنفرانس ، سالن های آمفی تئاتر . تلویزیون شهری با کنار هم قرار گرفتن کابینت های ساخته شده در ابعاد کوچکتر که هر کدام از این بلوک ها از جزء دیگری به نام ماژول LED تشکیل می شوند.

تلویزیون شهری – تابلو روان با بهترین قطعات