طراحی آسانسور صفر تا صد طراحی و راه اندازی آسانسور با اجرا بنیس | elitarchgroup

در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید. میزان بارمجاز درگیربکس های حلزونی استفاده شده در آسانسور برمبنای محاسبات ظرفیت حرارتی بدست می آید. کابین جزئی ازآسانسوراست که مسافریا باررا درون خود جای میدهد.سطح مفیدکابین سطحی است که برای ایستادن مسافرویاگذاشتن باربه کارگرفته میشودومساحت کابین برای جلوگیری ازاضافه بار بایدمحدودگردد.

طراحی آسانسور و اجرای آن

مهندسان وقتی تصمیم به ساخت یک آسانسور می گیرند می توانند با استفاده از واقیت مجازی و شبیه سازی ها ، فضای داخلی آسنسور را قبل از ساخت نمونه اولیه تجربه کنند. ۲- اطاق موتورخانه باید درب با عرض ورودی حداقل ۸۰cm داشته باشد. در این مرحله اجرای روشنایی داخل چاهک طبق دستورالعمل مربوطه باید انجام شود. نصب پنجره به ابعاد 40×40 سانتیمتر برای تهویه موتورخانه الزامی است.

طراحی آسانسور صفر تا صد طراحی و راه اندازی آسانسور با اجرا بنیس | elitarchgroup به همین دلیل و با توجه به اهمیت این موضوع، در این مقاله به تمامی آیتم ها و نکاتی که در زمان نقشه کشی باید به آن توجه نمود، خواهیم پرداخت. طراحی آسانسور، فرایندی نظام مند و میان رشته ای شامل مراحلی مشخص است که باید با توالی و نظم صورت پذیرد. این مراحل از ابتدای پروژه آغاز شده و در حین اجرای پروژه بازنگری، تعدیل و تنظیم خواهد شد. در طراحی، شاخص های کلیدی تعیین و سپس مشخصات فنی آسانسور بصورت تفصیلی تعیین می شوند.

مقررات ملی ساختمان – مبحث پانزدهم 15

در ادامه به برخی از مهمترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت آسانسور اشاره خواهیم کرد. پس از نصب آسانسور، یک سری آزمایشات الکتریکی و مکانیکی انجام می‌شود تا اطمینان حاصل شود که آسانسور برای کارکرد ایمن است و با استاندارد‌های داخلی و بین‌المللی مطابقت دارد. هنگامی که تمام تست‌ها با موفقیت به پایان رسید، آسانسور آماده استفاده خواهد بود. قبل از اینکه آسانسور شما برای ساخت و نصب ارسال شود، مهم است که با شرکت آسانسور خود هماهنگ کنید و انتخاب نهایی آسانسور خود را تایید طراحی پروژه کنید.

  • خانه را می‌توان بازسازی کرد تا امکان نصب آسانسور مسکونی فراهم شود.
  • چرا که جمعیت و تعداد مسافرانی که قصد استفاده از آسانسور را در چنین ساختمان ها و محیط هایی دارند، به مراتب بیشتر از یک ساختمان مسکونی می باشد.
  • که در این مبحث، تقسیم مدت زمان سفر اسمی به تعداد آسانسورهای موجود در یک ساختمان، انتظار می گویند.
  • نرم افزار Lift Designer برای طراحی و انجام محاسبات آسانسور به کار می رود.