اجرای کناف در تهران بهترین کناف کار در تهران نوساز دکور | panelgachikanaf

این نوع محصول ضد حریق است و معمولا در ستون و دیوار ها به کار می رود تا جلوی آتش سوزی گرفته شود. همچنین برخی با رعایت اصول فنگ شویی, برگرفته از فرهنگ چین, با استفاده از عناصر طبیعی و پرداخت نورهای مناسب در فضا, نه تنها محیطی دلچسب و مناسب برای زندگی فراهم می آورند بلکه روح طبیعت را در تک تک وسایل خانه جاری می سازند. راضی هستم ولی به علت کمبود کناف کار انطور که انتظار داشتم انجام نشد.

برای اطلاع از قیمت کناف سقف با مشاوران ما در ایملک صحبت کنید زیرا مشاوران ما با توجه به خواسته های شما از کناف سقف و متراژ منزل قیمت تمام شده را حساب کرده و در اختیار شما قرار می دهند تا با آگاهی کامل از آن اقدام به طراحی و ساخت کناف سقف کنید. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که می خواهید اقدام به طراحی و اجرای سقف کناف برای پذیرایی کنید باید بگوییم که با خیالی آسوده و راحت می توانید اقدام کنید زیرا مزیت های این نوع سقف به قدری زیاد است که نگرانی افراد از اجرای آن را به صفر می رساند. در بعضی مواقع کناف را انتخاب می‌کنید تا ظاهری زیبا به پذیرایی شما بدهد.

بهترین مارک کناف در برابر زلزله مقاوم است

به علاوه گچ‌کاری نیاز به جوشکاری و بعضا رابیس‌بندی دارد و ممکن است حین کار بخشی از جوشکاری بشکند و کار را خراب کند. گچ نسبت به کناف سنگین‌تر است و فشار بیشتری را به ساختمان وارد می‌کند. همچنین برای یک گچ کاری مناسب، لازم است مصالح دیگری مانند میله‌گرد نیز تهیه کنید و پیش از گچ کاری، جوشکاری و رابیس‌کاری نمایید که این کار هزینه‌های نهایی شما را خیلی بالا می‌برد. اما پانل باتیس هزینه کمتری دارد و نیاز به مصالح مجزا ندارد و نصب راحتش باعث می‌شود هزینه کارگران بالا نرود. با توجه به تمام این موارد نتیجه می‌گیریم که کناف نسبت به گچ بهتر است.

در بازار از رنگ‌های مختلفی جهت اجرای رنگ کناف سقف استفاده می‌شود؛ اما لازم است این نکته را به یاد داشته باشید که رنگ کردن کناف خصوصا اگر مربوط به کناف سقف باشد نیازمند کیفیت بالایی است، تا به مرور زمان دچار ترک‌ خوردگی و تیره شدن نشود. سقف‌ها یکی از عناصر اولیه یک فضای داخلی هستند؛ زیرا دید واضحی از فضاهای کلی ارائه می‌دهند. سقف عنصر مهمی‌ از هر فضای داخلی است و جذابیت زیبایی شناختی فضا را مشخص می‌کند.

مدل کناف سقف پذیرایی

اجرای کناف در تهران بهترین کناف کار در تهران نوساز دکور | panelgachikanaf

یکی از نکاتی که هنگام طراحی پانل باتیس اهمیت دارد، رنگ‌پذیری بالای کناف پنل گچی کناف کرمانی است. شما می‌توانید متناسب با ابعاد فضای مورد کار، طرح مورد نظر برای سقف یا دیوار و اجزای دیگری که در فضا موجود است، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و با رنگ‌های با کیفیت، کناف خود را رنگ کنید. در تعریف کلی از اینکه کناف چیست؟ باید بگوییم که در حقیقت کناف نوعی صفحه روکشدار گچی می باشد که سال ها پیش توسط برادارن کناف در شرکت کناف تولید شده است. قدمت این نوع مصالح ساختمانی به بیش از 80 سال پیش برمی گردد و از پرطرفدار ترین مصالح ساختمانی تا به امروز شناخته شده است.

  • شاید خیلی از شما نام کناف را تا کنون به هیچ عنوان نشنیده باشید و یا درمورد این که بهترین مارک کناف چیست؟ و تکنولوژی آن کدام است اطلاعات زیادی نداشته باشید.
  • پروفیلهای گالوانیزه زیرسازی درای وال شامل رانر U100 – U70 – U50 و استاد C100 – C70 – C50 و …
  • در این نوع اجرای کناف از پروفیل گالوانیزه و صفحات کناف استفاده می‌شود که به شکل قالب‌هایی جدا از هم طراحی شده‌اند.
  • بنابراین بار مرده ساختمان کم می‌شود و بحران‌هایی مانند ریزش ساختمان در زلزله و ایجاد خطرات جانی برای ساکنین بمراتب کاهش می‌یابد.
  • امروزه، با دانستن اینکه بهترین مارک کناف چیست؟ می‌توانید بهترین متریال را برای ساخت واحد خود استفاده نموده و از مزیت‌های مورد نیازتان بهره ببرید.