آزمون آیین نامه رانندگی رایگانآپدیت شد 17-02-1402 | driveing

به پشتیبانی پیام بدید تا خریدتون رو فورا چک کنند و بعد از تایید خرید شما , شرایط گواهینامه پایه یک بلافاصه لینک سوالات در چت باکس به شما داده خواهد شد . دوست عزیز سوالات تغییر کرده و آپدیت سوالات با آخرین تغییرات در سایت اعمال شده و سوالات تا اسفند 1399 معتبر است . سوالات آپدیت و تا انتهای سال 1400 ( اسفند 1400 ) معتبر است . تنها چیزی که مهم است این است که بعد از گرفتن گواهینامه می توانید بدون محدودیت به هرجایی که میخواهید بدون ترس رانندگی کنید , پس می ارزد .

  • هر چند قبل از امتحان می تونید پیام بدید تا در صورت تغییر که بعید هم هست تغییری داشته باشد , فایل آپدیت برای شما رایگان ارسال خواهد شد .
  • درود , دوست عزیز اگر مشکلی پیش اومده براتون باید از چت باکس سایت به پشتیبانان پیام بدید تا مشکلتون حل شه , به علت زیاد بودن کامنت ها پاسخدهی بسیار زمان بر خواهد بود .
  • همچنین انجام این آزمون در شرایط یکسان مانند یک شبیه‌ساز از آزمون آیین نامه اصلی سال ۱۴۰۲ بوده و شما را برای شرکت در آزمون آماده می‌کند.
  • برای قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی 97 بهتر است مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه را دانلود کنید و با انواع تست های آیین نامه 97 آشنا شوید .
  • ما برای شما سوالات کارتکس اصلی ایین نامه به همراه جواب را بصورت جداگانه قرار دادیم تا اگر فرصت کم دارید بدون نگرانی در آزمون شرکت کنید.

همه تستهارو من زده بودم کلا سوالات همونایی بودن که اینجا تست میزنید. بنابراین اگر امتیاز نهایی شما به کم‌تر از عدد ۲۶ برسد، در این آزمون پذیرفته نخواهید شد و باید در هفته‌های آتی دوباره در آزمون نهایی آیین‌ نامه شرکت کنید. شما باید ۳۰ سوال را در ۲۰ دقیقه جواب دهید ، بنابراین ۴۰ ثانیه زمان برای پاسخ دادن هر سوال باید در نظر بگیرید . اما بهتر است زمان کمتری را صرف پاسخ دادن به سوالات کنید ، زیرا بعضی از سوالات تحلیلی مانند حق تقدم ها نیاز به وقت بیشتری هستند . با استفاده از شرایط آزمون آنلاین می‌تواند هر چند بار که بخواهد سوالات مشکل دارد را مرور کند تا تسلط کامل ایجاد شود.

دانلود جزوات PDF آیین نامه

سلام وقت شما بخیر، من ۱۵ سری آزمون اصلی زدم و اشتباهاتم رو کامل بررسی کردم و دوباره از روی کتاب مرور کردم و صبح امتحان ۵ سری آزمون طلایی زدم و کل نکات و صفحات مهم کتاب رو دوره کردم! اگر شما نیز که از داوطلبان اخذ گواهی‌نامه هستید، باید برای اولین قدم در آزمون نهایی آیین نامه رانندگی نمره قبولی را کسب کنید. در ابتدا قصد داریم تا به سوالات پرتکراری که ذهن بسیاری از متقاضیان گواهینامه و افرادی که امتحان آیین نامه دارند، پاسخ دهیم؛ با ما همراه باشید تا هر چه سریعتر در آیین نامه قبول شوید. واقعا ازتون ممنونم بالاخره بعد از تلاش های فراوان تونستم با مطالعه این سری از تستها خیلی راحت آزمون اصلی آیین نامه رو قبول شم.

آزمون آیین نامه اصلی ۲۷

شاید برایتان جالب باشد که بدانید استفاده از نمونه سوالات آیین نامه مزایای بسیار زیادی دارد. هنگامی که از تست آئین نامه پایه ۳ سال ۱۴۰۱ استفاده می‌کنید، آمادگی بهتری برای آزمون خواهید داشت و استرس آزمون تا حد زیادی کاهش می‌یابد. آزمون آئین نامه برای بسیاری از متقاضیان آزمون سخت و چالش برانگیزی می‌باشد.

به طور کلی هر چقدر که تسلط شما بر سوالات آیین نامه اصلی بیش‌تر باشد و بیش‌تر در آزمون ‌های آزمایشی شرکت‌ کرده باشید استرس شما کمتر است. یکی دیگر از راه های موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، مطالعه کتاب مخصوص آزمون و قوانین رانندگی است. همانطور که می دانید امروزه دیگر با خواندن نمونه سوالات آیین نامه رانندگی به هیچ عنوان نمی توانید در آزمون قبول شوید بلکه تنها راه قبولی در آزمون آیین نامه این است که تمام آیین نامه رانندگی را یاد بگیرید. اگر بارها در آزمون مردود شده اید و یا اینکه می خواهید آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) تضمینی را تجربه کنید توصیه می کنیم از دوره مسترکلاس آیین نامه استفاده کنید.

آزمون آیین نامه رانندگی رایگانآپدیت شد 17-02-1402 | driveing